R600 EVO

Ucelená řada kompaktních, nerezových, stacionárních, kondenzačních kotlů s výkonem 150 až 570 kW.
Kotle jsou určeny pro samostatnou instalaci nebo do kaskádových sestav. Maximální dovolený přetlak topné vody (8 bar) a teplotní spád (ΔT až 30°C) umožňují instalaci do každé topné soustavy, včetně výškových budov (obytné budovy, komerční objekty nebo průmysl). Provozní teploty kotle do 85 °C jsou běžně dosažitelné, bez ztráty vysoké účinnosti a to po celou dobu životnosti.
Kotle mají nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a jsou snadno manipulovatelné (na kolečkách). Jsou dodávány kompletně smontované, připravené pro rychlou montáž na stavbě. Pro instalaci postačí rovná podlaha, nevyžadují speciální základ.
Rozhodujícím dílem je tepelně optimalizovaný nerezový výměník, robustní konstrukce s vodou chlazeným pláštěm. Plochý předsměšovaný hořák (vodou chlazený) v kombinaci s výměníkem dosahuje extrémně nízkých parametrů emisí CO (<40 mg/kWh) a NOx (<30 mg/kWh). Emise CO a NOx splňují nejpřísnější požadavky předpisů, včetně předpisů připravovaných. Kotle je možno použít i pro nízkoemisní zóny. Osvědčená regulace Siemens řady LMS umožní spolupráci s jakýmkoli nadřazeným systémem nebo samostatný provoz kotle.
K přednostem patří nízká hmotnost, malý objem vody, rychlý náběh teploty, minimální rozměry a rychlá instalace. Výhodou je i možnost druhé vratné větve (vysoko a nízkoteplotní).
VYZKOUŠEJTE NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE RENDAMAX.

Řadu kotlů R 600 EVO Vám představíme na krátkém videu:

Video R 600 EVO

Zobrazit na celou obrazovku

Zobrazit na celou obrazovku

Obchodní prospekt

Návod pro obsluhu

DWG soubory v ZIP

Projekční podklady

R 600 EVO video prezentce