R3600 EVO

Seznamte se s inovovanou řadou stacionárních KONDENZAČNÍCH NEREZOVÝCH kotlů: robustní a kompaktní konstrukce, maximálně efektivní, minimální emise CO a NOx. Určeno pro moderní topné systémy stejně jako pro systémy rekonstruované, s možností tvorby kaskád kotlů.

Hlavní přednosti a výhody

  • stacionární provedení s robustní konstrukcí na malé zastavěné ploše
  • 10 typů v řadě ve výkonech od 639 kW do 1,95 MW (80/60 °C)
  • široký regulační rozsah výkonu
  • nerezový výměník optimalizované konstrukce
  • nízkoemisní, vodou chlazený hořák s minimální tvorbou emisí
  • vysoká účinnost ve všech provozních režimech (až 109,7 %)

Mimořádně nízké emise

Kotle řady R3600 disponují patentovanou technologií plně modulovaného plošného hořáku s vodou chlazeným hořákem. Kombinací "studeného" plamene a konstrukčně optimalizovaného výměníku je dosaženo zcela vyjímečně nízkých emisních hodnot parametrů CO a NOx (CO< 7 mg/kWh, NOx< 20 mg/kWh). Uvedené hodnoty splňují požadavky norem a předpisů a to nejen současných, ale také očekávaných a to se značnou rezervou.

Navrženo pro moderní topné systémy

Všechny kotle Rendamax pracují s minimálním objemem vody. Po zabudování do systému jsou v dodávce tepla maximálně rychlé a maximálně pružné. Náběh teploty zvládne kotel řady R3600 již za 30 sec od požadavku regulace. Kotle R3600 jsou tak vhodné pro moderní vícezdrojové systémy (např. v kombinaci s tepelnými čerpadly).

Snadná instalace

Nízká hmotnost kotle vč. malého vodního objemu, kompaktní rozměry, snadná manipulovatelnost předurčují instalaci do prostorově omezených kotelen, do kotelen s nízkou únosností podlahy, pro střešní kotelny stejně jako kotelny těžce přístupné. Kotle jsou dodávány v plně smontovaném stavu (s možností případné demontáže pro transport), včetně hořáku, plynového ventilu, tlumiče hluku, i kotlové regulace. Pro manipulaci jsou kotle na kolečkách a doplněny o tlumící podložky (pro instalaci postačí rovná podlha). Výhodou kotlů je také max. provozní přetlak topení až 8 bar a max provozní ∆T kotle až 30 °C.
Moderní systém regulace kotle SIEMENS - LMS 14 umožní snadné zapojení kotlů do kaskád systémem Master - Slave, včetně možností komunikace s nadřazenými systémy pro energetickou optimalizaci systémů obytných a průmyslových budov, včetně MODBUS.

R3600 Vám představíme na krátkém videu:

Video R3400, R3600

Zobrazit na celou obrazovku

Zobrazit na celou obrazovku

R3601 až 3610 - Projekce UK

R3601 až R3610 Montáž a instalace CZ

R3601 až 3610 Návod Obsluha

DWG soubory (ZIP) a BIM soubory (ZIP)

Video řada R3400, R3600